Т.Г.Шевченко. Краса і гордість України. Визначний майстер пера і славетний художник. Саме до нього звернені сьогодні погляди людей усього світу.Школярі Цвітоського навчально-виховного об’єднання , готуючись до 200- річчя від дня народження Кобзаря, постійно проводять заходи, на яких знайомляться з невідомими сторінками життя поета, крокують стежинами нелегкої долі митця.
14 січня вчителі української мови та літератури школи Кусок Т.М, Лисенко Т.В., Іванова Т.М. провели виховний захід » Шевченко – це народ». Гарно прикрашений зал, українські атрибути, святковість настрою заполонили школу. Ведучі свята Саша Іщук та Марина Гнатюк ознайомили присутніх з життєвим і творчим шляхом Кобзаря, з найкращими поезіями збірки українського поета.
Усі насолоджувалися гарним декламуванням віршів Тараса у виконанні Назарія Матвійчука, Іванни Шевчук, Діани Демчук, Яни Константинової. Власні поезії про Шевченка читали Яна Шурхно, Валерія Цимблюк та Зоряна Іванова.
А ще всім сподобалась інсценізація, підготовлена Дариною Ліщук та Сашею Турінським.
На заході був присутній Василь Іванович Колодніцький, заступник голови Славутської районної державної адміністрації. У своєму слові він відзначив, що 200- річчя від дня народження
Т. Шевченка – це свято не тільки України, а й всього світу. » Поява Шевченка - поета і художника, митця і борця, що став символом української нації, - була зумовлена всім ходом історичного і духовного розвитку України з її тривалою, сповненою драматизму, героїчною боротьбою за волю,» - підкреслив В.Колодніцький.
Багато сказано про велич Тараса Григоровича Шевченка, Кобзаря, котрий став живим символом національної єдності, консолідації українського народу. І щоднини, говорячи про Тараса, ми відчуваємо велику гордість, що є синами і дочками великого народу, у якого є такий визначний письменник .
|