Реєстрація на НМТ 2023
Реєстрація учасників національного мультипредметного тесту розпочнеться 3 квітня та триватиме до 3 травня.
Відповідні дати затверджені календарним планом проведення НМТ у 2023 році.
Протягом місяця майбутні учасники НМТ мають створити персональні е-кабінети та подати реєстраційні документи для участі в тесті.
Також до 7 травня особи, які реєструються, зможуть за необхідності внести зміни до своїх даних у персональних е-кабінетах.
Тестові завдання НМТ підготують відповідно до програм незалежного оцінювання з відповідних предметів.
ЗНО 2022
ЗНО та ДПА – Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (hoippo.km.ua)
Національний мультипредметний тест
Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти
ЗНО 2021
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020
МАТЕМАТИКА 25 червня
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА 30 червня
ФІЗИКА 02 липня
ІСПАНСЬКА МОВА 06 липня
НІМЕЦЬКА МОВА 06 липня
ФРАНЦУЗЬКА МОВА 06 липня
АНГЛІЙСЬКА МОВА 07 липня
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 09 липня
БІОЛОГІЯ 13 липня
ГЕОГРАФІЯ 15 липня
ХІМІЯ 17 липня
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ ЗНО-2020
ФІЗИКА 24 липня
МАТЕМАТИКА 28 липня
ІСПАНСЬКА МОВА 29 липня
ФРАНЦУЗЬКА МОВА 30 липня
НІМЕЦЬКА МОВА 31 липня
АНГЛІЙСЬКА МОВА 03 серпня
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА 04 серпня
БІОЛОГІЯ 05 серпня
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 06 серпня
ГЕОГРАФІЯ 07 серпня
ХІМІЯ 10 серпня
ЗНО 2019
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
Онлайн-підготовка до ЗНО 2019 року
ПРОБНЕ ЗНО-2019: ХОЧЕТЕ СЕБЕ ПЕРЕВІРИТИ — РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і максимально наближені до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.
Участь у пробному ЗНОдає змогу:
- ознайомитися із процедурою проведення ЗНО;
- психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;
- навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;
- правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;
- отримати результат за виконання завдань пробного ЗНО.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.
Докладніше — у розділі «Пробне ЗНО».
ПРОГРАМИ ЗНО 2019 РОКУ
Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 21 травня 2019 року проведенням тесту з математики.
23 травня відбудеться тестування з обов'язкового для всіх випускників шкіл тесту з української мови і літератури.
ЗНО з англійської відбудеться 28 травня
Тест абітурієнти складатимуть:
з фізики- 30 травня
з історії України - 4 червня,
з біології - 6 червня,
з географії - 11 червня,
з фізики - 11 червня.
з хімії -13 червня
Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.
Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.